Zasady w grze

Zasady obowiązujące w grze Speedway Manager

1. Konto użytkownika może zarejestrować osoba, która ukończyła 16 lat.

2. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Kilka osób może założyć konta na jednym komputerze/ adresie IP, ale muszą o tym powiadomić zespół gry.

3. Nazwa użytkownika oraz klubu nie może zawierać słów powszechnie uznanych za obraźliwe, obsceniczne i wulgarne oraz nie może naruszać niczyich praw autorskich ani też w inny sposób naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich.

4. Zawsze traktuj innych członków społeczności gry z szacunkiem. Zabrania się używania słownictwa niecenzuralnego lub uznanego za obraźliwe oraz podejmowania tematów niezwiązanych z grą lub sportem żużlowym.

5. W Speedway Manager można grać wyłącznie poprzez wspierane przeglądarki w ich oficjalnych wersjach.

6. Użytkownicy są zobowiązani do zgłaszania informacji o błędach do zespołu gry, gdy tylko je zauważą lub dowiedzą się o nich. Niewykonanie tego natychmiast, szczególnie jeśli z powodu błędu uzyskane zostały korzyści, może skutkować karą.

7. Zabronione jest zwracanie się do innych użytkowników z prośbą o wykonanie działania lub udzielenie informacji bezpośrednio lub pośrednio powiązanych z własnością konta, a także szantażowanie, oszukiwanie lub grożenie w taki sposób oraz namawianie do łamania zasad gry w jakikolwiek sposób.

8. Zespół gry zastrzega sobie prawo do karania lub banowania graczy, którzy nie przestrzegają zasad w grze, także bez wcześniejszego ostrzeżenia lub powiadomienia.

9. Te zasady nie są w stanie objąć wszystkich możliwych sytuacji. Zespół gry jest upoważniony do nakładania kary także w przypadkach nieobjętych tymi zasadami.

10. SpeedwayManager.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania lub komentarze użytkowników w grze. Treści użytkowników mogą zostać usunięte bez uprzedniego ostrzeżenia, powiadomienia i konieczności podania przyczyny, jeśli zostaną uznane za naruszające nasze zasady.

11. SpeedwayManager.pl zastrzega sobie prawo do zmiany zasad w dowolnym momencie.