O grze

Speedway Manager

Speedway Manager

Speedway Manager to polska gra przeglądarkowa, która jako jedyna na rynku rozgrywana jest w trybie rzeczywistym. To produkt skierowany zarówno do fanów żużla w Polsce i na świecie, ale także do tych, którzy pragną dopiero poznać tą dyscyplinę.

Każdy może być prezesem klubu

Gracz wciela się w prezesa, właściciela i trenera klubu żużlowego. Na początku użytkownik dostaje nowy zespół, w którym musi zarządzać finansami klubu, pracownikami jak i o samymi żużlowcami. Można przebierać w ofertach sponsorskich, dokonywać transferów zawodników, ale trzeba równie uważać, aby nie doprowadzić klubu do bankructwa.

Gra jest bezpłatna i prosta w obsłudze

Aby rywalizować w grze Speedway Manager z innymi graczami wystarczy kwadrans dziennie na ustalenie taktyki pod kątem danego przeciwnika, wysłanie zawodników na trening, sprawdzenie stanu motocykli oraz sprawdzanie budzetu klubu. Interfejs gry jest przyjazny użytkownikom i nie powinien sprawić kłopotów nawet początkującemu graczowi. W razie potrzeby gracze mogą skorzystać z pomocy graczy na czacie, MENTORA gry, forum gry, przwodnika oraz FAQ. Do tego zespół mistrzów gry, który jest do dyspozycji graczy niemalże przez całą dobę, odpowie na wszelkie pojawiające się pytania.

Żużel to nie tylko rozgrywki ligowe

W przeciwieńspartners_htmltwie do innych sportowych gier Speedway Manager ma w sobie coś specjalnego. Oprócz tradycyjnych rozgrywek ligowych oraz towarzyskich gracze mogą swoich żużlowców obserwować z zmaganiach indywidualnych, parowych oraz młodzieżowych. To sprawia, że można śledzić karierę swojego wychowanka od pierwszych kroków na torze żużlowym. Ciekawostką jest fakt, że gracze mają możliwość nazwania zawodnika np. swoim imieniem i nazwiskiem.

Wynik meczu zależy od Twoich decyzji

Rozgrywki żużlowe odbywają się w czasie rzeczywistym. Każdy z menedżerów może ingerować w taktykę meczową. Można dokonywać zmian zwykłych i taktycznych, aby zaskoczyć przeciwnika lub też nagle odwrócić losy pojedynku. To sprawia, że śledząc mecz na żywo zwiększa się swoją szansę na końcowy sukces.

Rywalizacja na torze oraz poza nim

Oprócz sportowej walki na stadionie gracze mają do dyspozycji czat oraz forum. Tam mogą na bieżąco komentować wydarzenia na torze oraz sprawy związane z działalnością klubową. To idealne miejsce do wymiany poglądów na temat taktyki.