O grze

O grze Speedway Manager

Speedway Manager to darmowy menedżer żużlowy. Zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie własnym klubem.

Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo podczas których gracz ma pełny wpływ na ich przebieg. Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze, w której codziennie coś się dzieje, a społeczność jest bardzo zaangażowana, nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorami, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt.

Co ważne, by grać w Speedway Manager nie musimy ściągać żadnych plików - wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie.

Twórcy gry

Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski (martio)

Pomysłodawca. Programista z kilkunastoletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy m.in. w Wirtualnej Polsce. Pasjonat sportu żużlowego, były adept żużla oraz współpracownik Tygodnika Żużlowego i Taśmy w górę. Twórca kilku gier z gatunku menedżerów sportowych, głównie żużlowych, oraz pierwszego polskiego portalu żużlowego, który istnieje po dziś dzień.

Adam Rozalski

Adam Rozalski (Kika Mabzika)

Współtwórca. Pierwsze mecze żużlowe oglądał jeszcze z poziomu dziecięcego wózka. Przez 20 lat mieszkał 150 metrów od stadionu, co naturalnie przełożyło się na zainteresowanie tym sportem. Zawodowo od 25 lat związany z działami marketingu oraz promocji i reklamy.

Dawid Podgórny

Dawid Podgórny (stopen)

Współtwórca. Pasjonat żużla od najmłodszych lat, zarażony pasją od taty. W latach 90-tych prowadzący audycję żużlową "Dookoła żużla" w radiu El (dzisiejsze Radio Elka). Przez dwa lata dziennikarz pierwszego polskiego portalu żużlowego SPEEDWAY.info.pl. Od wielu lat fanatyk menadżerów żużlowych tworzonych przez Marcina Lewandowskiego.

Dariusz Ciesielski

Dariusz Ciesielski (Kurczok007)

Administrator. Od 12 lat fanatyk czarnego sportu. Wierny kibic Startu Gniezno i Sparty Wrocław. Zawodowo, jak i z pasji, pracownik firmy produkującej meble tapicerowane. W wolnych chwilach uwielbiający grać na konsoli w starsze wersje Fify. Pasjonat gier retro.

Bartłomiej Sęk

Bartłomiej Sęk (Tauraeldar)

Grafik. Grafik, częściowo samouk, z kilkuletnim stażem pracy w swojej dziedzinie. Na pierwszy mecz żużlowy zabrał go przyjaciel, od tej chwili przepadł. Choć z pochodzenia kraśniczanin, całym sercem lubelski fan Motoru. W grze, jak we wszystko co robi, zaangażował się w 100 procentach.

Piotr Graczyk

Piotr Graczyk

Rysownik. Początkujący artysta, miłośnik komiksów, książek i filmów science fiction. Rysować zaczął jeszcze przed pójściem do podstawówki. I odkąd pamięta, była to jego jedna jedyna niezmienna pasja, którą łączył z każdą możliwą dziedziną która go interesuje - od gier video po filmy o superbohaterach. Swoja przygodę z żużlem zaczął stosunkowo niedawno, lecz jest to jedyny sport, który szczerze polubił i którym zaczął się interesować.

Daniel Starski

Daniel Starski

Tłumacz. Zakochany w koszu warszawiak. Od kiedy poznał pewną piękną zielonogórzankę, zakochany również w żużlu. Angielski uwielbia od małego, od 16 lat zawodowo związany z tym pięknym językiem. W zespole spróbuje pomóc graczom zagranicznym czerpać radochę z jazdy w Speedway Manager (oraz polskim graczom nauczyć się kilku nowych słówek :).

Media o grze

Wcześniejsze części zdołały zbudować wokół siebie zgraną społeczność, która doprowadziła pierwszą część do zwycięstwa w konkursie FreeGalaktus w głosowaniu internautów. Dzięki temu o nietypowym menedżerze usłyszało szersze grono graczy, bo w nagrodę Speedway Manager mógł się pokazać na Poznań Game Arena czy Gdynia Game Festival 2015.

Gracz jest prezesem i właścicielem klubu żużlowego. Na początku dostaje nowy zespół, a zadanie w grze polega przede wszystkim na dbaniu o finanse, a także o pracowników i o żużlowców. Do zadań prezesa należy wybieranie ofert sponsorskich. Oczywiście trzeba uważać, by nie doprowadzić klubu do bankructwa.

Speedway Maganer to jeden z nielicznych dostępnych na rynku menadżerów online, ale z pewnością najbardziej rozbudowany oraz realistyczny. Wyczerpujący system rozgrywek zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Speedway Manager to nie tylko świetna rozrywka online dla każdego, kto chce wcielić się w rolę prowadzącego swój własny klub. To także okazja dla obcokrajowców na nauczenie się języka polskiego. Dokonał tego choćby Dominik Slezak – były słowacki żużlowiec.

Dostępność gry

Gra dostępna jest także na platformach naszych partnerów: Game Planet, Darmowe Gry na GRY-Online.pl oraz Bananki.

Nasze logo

Kontakt

Questa Group sp. z o.o. sp.k. ul. Dobrego Pasterza 50, 31-416 Kraków, NIP 9452230016, KRS 0000801443
Adres e-mail: support@questagroup.pl

Tomasz Gollob