O grze

O grze Speedway Manager

Speedway Manager to darmowy menedżer żużlowy. Zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie własnym klubem.

Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo podczas których gracz ma pełny wpływ na ich przebieg. Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze, w której codziennie coś się dzieje, a społeczność jest bardzo zaangażowana, nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorami, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt.

Co ważne, by grać w Speedway Manager nie musimy ściągać żadnych plików - wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie.

Twórcy gry

Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski (martio)

Programista z 18-letnim doświadczeniem nabytym podczas pracy m.in. w Wirtualnej Polsce. Pasjonat sportu żużlowego, były adept żużla oraz współpracownik Tygodnika Żużlowego i Taśmy w górę. Twórca kilku gier z gatunku menedżerów sportowych, głównie żużlowych, oraz pierwszego polskiego portalu żużlowego, który istnieje po dziś dzień.

Sebastian Kołodziej

Sebastian Kołodziej (bodek166)

Sportem żużlowym interesuje się od dziecka. Gra w menadżery żużlowe odkąd dostał pierwszy komputer. Marzeniem była jazda na żużlu, ale musiał zostać po drugiej stronie tego sportu.

Dawid Podgórny

Dawid Podgórny (stopen)

Pasjonat żużla od najmłodszych lat, zarażony pasją od taty. W latach 90-tych prowadzący audycję żużlową "Dookoła żużla" w radiu El (dzisiejsze Radio Elka). Przez dwa lata dziennikarz pierwszego polskiego portalu żużlowego SPEEDWAY.info.pl. Od wielu lat fanatyk menadżerów żużlowych tworzonych przez Marcina Lewandowskiego.

Media o grze

Wcześniejsze części zdołały zbudować wokół siebie zgraną społeczność, która doprowadziła pierwszą część do zwycięstwa w konkursie FreeGalaktus w głosowaniu internautów. Dzięki temu o nietypowym menedżerze usłyszało szersze grono graczy, bo w nagrodę Speedway Manager mógł się pokazać na Poznań Game Arena czy Gdynia Game Festival 2015.

Gracz jest prezesem i właścicielem klubu żużlowego. Na początku dostaje nowy zespół, a zadanie w grze polega przede wszystkim na dbaniu o finanse, a także o pracowników i o żużlowców. Do zadań prezesa należy wybieranie ofert sponsorskich. Oczywiście trzeba uważać, by nie doprowadzić klubu do bankructwa.

Dostępność gry

Gra dostępna jest także na platformach naszych partnerów: Game Planet, Darmowe Gry na GRY-Online.pl oraz Bananki.

Nasze logo

Kontakt

SpeedwayManager.pl
Plac Górnośląski 21
81-509 Gdynia

NIP: 588-189-17-85
REGON: 192010073

Tomasz Gollob